Wiarygodna szkoła

Nasza szkoła ponownie otrzymała certyfikat WIARYGODNA SZKOŁA. Znaleźliśmy się w gronie laureatów programu!

Program Wiarygodna Szkoła powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoich uczniom. Wyróżnia te szkoły podstawowe, które przede wszystkim spełniają standardy edukacyjne. Są to szkoły, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną ale także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica.

Laureaci programu oprócz certyfikatu otrzymują indywidualną prezentację szkoły w postaci portfolio, gdzie zamieszczone są najważniejsze informacje o szkole, liczne zdjęcia oraz filmy. Portfolio znajduje się wśród wizytówek innych szkół wyróżnionych.

Wizytówka Szkoły na stronie jest dowodem spełnienia wymaganych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.