Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu nr 9/2020/2021 z dnia 15.01.2021 r.

1. Od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym.

2.W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie.

3.Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, opracowano wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas, które stanowią załącznik do zarządzenia.

4.Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa zarówno uczniów, kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi a także rodziców.

5. Zobowiązuję wszystkich pracowników szkoły, uczniów i rodziców do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

6. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Bogusława Małek