Kreatywne sposoby na nudę

Drodzy uczniowe!

Od dwóch tygodni doświadczamy nowych i niecodziennych dla nas wszystkich sytuacji. Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia niebezpiecznym wirusem- nie możemy normalnie chodzić do szkoły, obowiązują ograniczenia w spotkaniach z koleżankami i kolegami. Zamknięte są kina, baseny i inne miejsca w których mogliście dotychczas spędzać czas. Gdy już skończą Wam się pomysły na zabawę lub będziecie mieć ochotę stworzyć coś ciekawego- zajrzyjcie w zakładkę ,,Świetlica'' . W tym miejscu codziennie znajdziecie nowe propozycje zabaw i prac plastycznych wraz z instrukcją do ich wykonania. Jeśli macie ochotę podzielić się z innymi swoimi pracami, kreatywnymi sposobami na spędznie czasu w domu- poproście rodziców, aby wysłali Wasze zdjęcia na adres swietlica.sp13@interia.pl , a my umieścimy je na naszej stronie.

Dziś zostawiam Wam link do krótkiego filmiku, który przybliży Wam temat koronawirusa i pomoże zrozumieć zaistniałą sytuację. Zaproście rodziców do oglądania.