Dzień otwarty

1 marca 2018 r. odbył się dzień otwarty w SP13.  Gościliśmy w naszej szkole rodziców oraz dzieci, które od września chcą uczyć się w naszej placówce. Mieli okazję zobaczyć ją od środka.

O godzinie 16.00 zebranych w sali gimnastycznej powitała wicedyrektor S. Madera. Poinformowała o terminach postępowania rekrutacyjnego i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas IIa i IIIe pod kierunkiem wychowawczyń D. Świst i S. Nowak.Występ został nagrodzony gromkimi oklaskami. Potem zaprezentował się zespół taneczny uczennic klas czwartych prowadzony przez p. I. Sedlaczek.

Po występach rodzice wraz z dziećmi udali się na zwiedzanie szkoły. Można było wejść do każdej sali, świetlicy, sali do gimnastyki korekcyjnej, stołówki, czy biblioteki.