Dzień Edukacji Narodowej

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole Teatr Trzynastka przygotował specjalny program artystyczny dla nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Najpierw wystąpili dla klas I-III, a potem dla klas IV-VII. Zaprezentowali jeden dzień w szkole śpiewając fragmenty popularnych piosenek. Jak zwykle młodzi aktorzy wystąpili znakomicie przygotowani przez panie Z. Bobyk i E. Kocyłowską. Muzykę przygotował A. Lipiec.

Po występie, przewodnicząca Rady Rodziców złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły i przekazała na ręce p. Dyrektor kosz słodyczy. Kulminacyjnym punktem naszego spotkania było wręczenie nagród przyznanych przez p. dyrektor B. Małek pracownikom szkoły. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!