Nowy rok szkolny czas zacząć!

4 września o godz. 8.30 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Przed budynkiem szkolnym zebrali się uczniowie klas II-VII. Zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców powitała dyrektor szkoły Bogusława Małek. Poinformowała wszystkich, że jest to pierwszy rok wprowadzania nowej reformy i powstania ośmioletnich szkół podstawowych. Przedstawiła uczniom i rodzicom nowych nauczycieli oraz podała informacje związane z organizacją pracy szkoły. Na koniec złożyła wszystkim życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców, zachęciła do wyboru nowych przedstawicieli klas, poinformowała o spotkaniu Rady Rodziców oraz złożyła wszystkim życzenia.

W części artystycznej pięknie wystąpili uczniowie klas III przygotowani przez swoje wychowawczynie R. Muzyk i S. Kotula-Koczenasz.

Drodzy uczniowie życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając, że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami (Adam Mickiewicz).

Rodzicom życzymy radości z osiągnięć Waszych dzieci oraz cierpliwości i konsekwencji w trudzie ich wychowywania.