Przedstawienie świąteczne Królowa śniegu

Teatr Trzynastka, jak co roku od 28 lat, w dniach 19 - 20.12. 2013r. zaprosił uczniów, rodziców, pracowników szkoły i zaprzyjaźnione przedszkola na przedstawienie świąteczne. W tym roku wspólnie z Kayem i Gerdą wybraliśmy się w daleką podróż do tajemniczego pałacu Królowej Śniegu. W tej podróży towarzyszyli nam Bałwanek, rozbójnicy, Śnieżynki, Diablice, Czarodziej ,renifery, Złe Dusze i blisko 40 innych młodych aktorów , uczniów klas IV - VIII.

Inscenizacja zwracała uwagę nastrojową muzyką, bogatą dekoracją, feerią barw i barwnymi strojami.

Młodym artystom dziękujemy za ich zaangażowanie i poświęcony czas i gratulujemy pięknych występów, a rodzicom dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wspieranie dzieci w ich pasjach i zainteresowaniach.