Koduj z Gigantami-Poszukiwacze Kodu

Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na darmowe warsztaty z programowania dla uczniów Koduj z Gigantami właśnie ruszyły. To 14. już edycja największej w Polsce akcji organizowanej przez szkołę programowania Giganci Programowania, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Gov Tech, NASK, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz kuratoriów oświaty i prezydentów polskich miast.
Warsztaty odbywają się po raz czwarty w Raciborzu  w dniach 17 i 18 lutego 2024 roku przy ulicy Nowej 1 (biurowiec PSS Społem) . Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Raciborza oraz Starosta Powiatu RaciborskiegoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat warsztatów i do udostępniania jej uczniom. W poprzedniej edycji akcji w warsztatach wzięło udział 30 tysięcy uczniów - dzięki Państwa zaangażowaniu mamy nadzieję na jeszcze więcej.
Michał GołąbDyrektor

Giganci Programowania Racibórz