Głośne czytanie z okazji Dnia Bibliotekarza oraz Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Głośne czytanie z okazji Dnia Bibliotekarza oraz Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich odbyło się w zeszły wtorek w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. W tym roku temat przewodni to "Najpierw czytaj, potem oglądaj." Zgromadzone na apelu klasy wysłuchały fragmentów książek czytane przez nauczycieli oraz uczniów. Zaprezentowano również kilka ciekawostek na temat ich filmowych adaptacji. Wśród zaprezentowanych książek znalazły się między innymi "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza, "Tajemniczy ogród" Frances Hodgson Burnett czy "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" J.R.R. Tolkiena.
Występ uroczyście rozpoczął utwór "My heart will go on" z filmu Titanic w wykonaniu zespołu fletowego pod dyrygenturą p. Iwony Sedlaczek.