XVI Międzyszkolny Konkurs " Mądra Głowa Podstawowa"

12 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole

12 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole XVI Międzyszkolny Konkurs " Mądra Głowa Podstawowa".
Uczestnicy, uczniowie klas VIII, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności przed zbliżającym się Egzaminem Ósmoklasisty.

Zmierzyli się z zadaniami z j. polskiego, matematyki, historii, przyrody i geografii. Musieli wykazać się również znajomością przysłów, a także umiejętnością pracy w grupie, pomysłowością i kreatywnością. To świetna okazją, aby zintegrować się, zawrzeć nowe znajomości i wymienić się poglądami, wszak przed ósmoklasistami wkrótce ważne decyzje - wybór nowej szkoły i ścieżki kształcenia.
Zdobywcami tytułu Mądrej Głowy Podstawowej okazała się SP18,

II miejsce zajęła SP 13, a trzecie - SP 15.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

.

Zdobywcami tytułu Mądrej Głowy Podstawowej okazała się SP18,

II miejsce zajęła SP 13, a trzecie - SP 15.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.